Bilety na Polska – Serbia już w sprzedaży!

Dodane przez dnia Maj 21, 2019 in Aktualności

Bilety na Polska – Serbia już w sprzedaży!

MKS Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż są już dostępne w sprzedaży stacjonarnej bilety na mecz eliminacji Mistrzostw Świata, w którym reprezentacja Polski piłkarek ręcznych zmierzy się z Serbią. Bilety można nabyć w recepcji squasha w hali RCS w Lubinie. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca o godzinie 19.

Dla reprezentacji Polski będzie to jedno z najważniejszych spotkań w ostatnim czasie. Stawką będzie nie tylko awans na mistrzostwa świata 2019, ale i szansa na udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Kibice w akcji będą mogli zobaczyć czołowe zawodniczki, w tym szczypiornistkę Metraco Zagłębia Lubin. Aktualnie w kadrze znajduje się rozgrywająca Miedziowych, Małgorzata Buklarewicz. W kadrze Serbii są m.in. tak znakomite zawodniczki jak:  Andrea Lekić i Dragana Cvijic z CSM Bukareszt, Katarina Krpez-Slezak  z węgierskiego w ERD, czy Sladiana Pop- Lazic z francuskiego Brest.

„Biało-czerwone” w Lubinie zagrają po raz trzeci. W październiku 2015 roku w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy Kobiet 2016, reprezentacja Polski pokonała Finlandię 29:12, a we wrześniu 2017 roku podczas meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2018 rozgromiła reprezentację Włoch 40:13.

Bilety można również nabyć poprzez sprzedaż internetową na eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) w cenie 15 zł od osoby można zamawiać pod adresem: b2b@eventim.pl