Prezentujmy wyniki i tabelę po ósmej kolejce drugiej ligi grupy 1. (więcej…)

Zgrupowanie kadry DAPR Karpacz (FOTORELACJA)

Dodane przez w Lis 13, 2018 w Aktualności, DAPR | Comments

Zakończyło się pierwsze zgrupowanie najzdolniejszej młodzieży Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej w Karpaczu 9-11.11.2018. 40-osobowa grupa chłopców i dziewczynek, wybrana przez trenerów klubowych uczestniczyła w treningach piłki ręcznej z trenerami kadry, fizjoterapeutą, trenerami motoryki. (więcej…)

KPR z patentem na Zagłębie!

Fantastyczna passa Metraco Zagłębia Lubin dobiegła końca. Po dziewięciu wygranych z rzędu Miedziowe zostały zatrzymane w Kobierzycach. W derbowym meczu KPR wygrał 26:23 (15:13). Lubinianki wciąż są jednak samodzielnym liderem PGNiG Superligi Kobiet.

(więcej…)

Zagłębie przełamało Kwidzyn

Cztery lata lubinianie czekali na zwycięstwo z MMTS-em Kwidzyn. Dziś Zagłębie przełamało złą passę meczów z tym rywalem, wygrywając 23:21 (11:12).
(więcej…)

Siódemka wiceliderem!

Piłkarze ręczni pierwszoligowej Siódemki Miedź Legnica nie zwalniają tempa. Legniczanie zanotowali piąte zwycięstwo z rzędu i awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek! To pozycja nie jest przypadkowa, o czym przekonał się lider grupy B. (więcej…)

Górnik odjechał w drugiej połowie

Dodane przez w Lis 12, 2018 w Aktualności | Comments

Szczypiorniści Chrobrego Głogów wysoko zawiesili poprzeczkę faworyzowanemu Górnikowi Zabrze. Do przerwy w hali imienia Ryszarda Matuszaka mieliśmy remis, goście „odjechali” głogowianom w drugiej połowie. (więcej…)

Kadra na ME powołana

Dodane przez w Lis 8, 2018 w Aktualności | Comments

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych powołał kadrę narodową na Mistrzostwa Europy 2018. W składzie biało-czerwonych znalazła się skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin, Kinga Grzyb. Do kadry B powołanie otrzymała Adrianna Górna. (więcej…)

Kolejny szlagier w Lubinie

Dodane przez w Lis 6, 2018 w Aktualności | Comments

W środę o godzinie 18:30 pierwsze Metraco Zagłębie Lubin w hali Regionalnego Centrum Sportowego podejmować będzie drugą Energę Koszalin. (więcej…)

Mistrzynie Polski grają w Jeleniej Górze

Ze względu na rywalizację w Pucharze EHF, MKS Perła Lublin wyjazdowy mecz z KPR Jelenia Góra rozegra już w ten wtorek. (więcej…)

W karnych lepsza Siódemka

Dodane przez w Lis 5, 2018 w Aktualności | Comments

Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica wygrali po rzutach karnych na ciężkim terenie w Ostrowie Wielkopolskim. W regulaminowym czasie był remis 31:31. (więcej…)