ŚKPR – mecze młodzieżowe

Dodane przez w Wrz 18, 2018 w Aktualności | Comments

Powoli rozkręca się karuzela sezonu 2018/19.W tym tygodniu czekają nas trzy mecze. Dwa mecze o punkty odbędą się w Dolnośląskiej Lidze Juniorów, zaś w sobotę zainauguruje rozgrywki I liga.

(więcej…)

Vive zagra w Lubinie

Już o godzinie 20:15 w hali Regionalnego Centrum Sportowego piłkarze ręczni będą mieli okazję sprawdzić się na tle aktualnych mistrzów Polski i jednej z najlepszych drużyn na Starym Kontynencie. W 4. serii PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin podejmie naszpikowane gwiazdami światowego formatu PGE Vive Kielce.

(więcej…)

Emocje i cenna wygrana Kobierzyc ze Startem!

Dodane przez w Wrz 17, 2018 w Aktualności | Comments

Mecz kolejki nie zawiódł. Ekipa z Kobierzyc do przerwy przegrywała z EKS Startem Elbląg różnicą czterech bramek, ale w drugiej połowie pokazała jak się walczy do końca i odrobiła straty z nawiązką. (więcej…)

Jelonka nie sprostała Pogoni

Nie było niespodzianki w meczu KPR Jelenia Góra – SPR Pogoń Szczecin. Drużyna, której trenerem jest Neven Hrupec już w I połowie zbudowała sporą przewagę, którą utrzymała do końca, ostatecznie zwyciężając 32:18. (więcej…)

Pewny awans Miedziowych w Pucharze EHF!

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin pewnie awansowały do drugiej rundy Pucharu EHF. Lubinianki wygrały dwa mecze z HC Azersu z Azerbejdżanu. W drugiej rundzie na lubinianki czeka już dużo silniejszy rywal, Herning-Ikast Handbold z Danii. (więcej…)

W Kaliszu zapowiada się zacięty mecz

Dodane przez w Wrz 15, 2018 w Aktualności | Comments

Już dziś piłkarze ręczni Zagłębia Lubin staną przed okazją do rewanżu za baraże o „dziką kartę”. W ubiegłym sezonie możliwości gry w fazie play-off pozbawiła Miedziowych MKS Energa Koszalin. (więcej…)

OFERTA: Ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży

Dodane przez w Wrz 14, 2018 w Aktualności | Comments

Mamy dla Państwa specjalną ofertę na ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży, uprawiającej wyczynowo piłkę ręczną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! (więcej…)

Europejskie Puchary w Lubinie

Już w najbliższy weekend kibice będą mogli emocjonować się rozgrywkami europejskich pucharów. W pierwszej rundzie Pucharu EHF piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się z azerskim HC Azersu. Mecze międzynarodowe, to zawsze święto dla kibiców i promocja dla samego klubu, miasta i regionu. (więcej…)

Forza zagra w Legnicy

Dziś o godz. 20.00 w hali przy ul. Lotniczej Siódemka Miedź Legnica zagra z Forzą Wrocław. Będzie to ostatni już sparing naszej drużyny przed inauguracją pierwszoligowych rozgrywek.

(więcej…)

Wisła wygrała w Głogowie

Dodane przez w Wrz 13, 2018 w Aktualności | Comments

Orlen Wisła Płock zbyt silna. Szczypiorniści Chrobrego Głogów przegrali na własnym parkiecie z aktualnymi wicemistrzami Polski 26:33 (13:17). (więcej…)