Ciekawie przy Lotniczej

W pierwszej lidze piłkarzy ręcznych dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania sąsiadów w tabeli. Siódemka Miedź Legnica w piątek o godzinie 19:30 w hali przy ulicy Lotniczej podejmować będzie ASPR Zawadzkie.

Legniczanie pod wodzą nowego trenera Zygmunta Woźniczki w trzech meczach zanotowali wygraną , remis i porażkę. Teraz zawodnicy Siódemki przed własną publicznością zagrają o dwa punkty z ASPR Zawadzkie – Aby wygrać musimy zgrać dwa aspekty piłki ręcznej, czyli dobrą obronę i skuteczność w ataku. Jeśli powtórzymy poziom naszej gry z drugiej połowy meczu z Kielc, to spokojnie wygramy z ASPR-em. Musimy wykorzystać atut własnego boiska, bo w poprzedniej rundzie w Zawadzkiej przegraliśmy, teraz chcemy się odegrać – mówi Paweł Wita.

Spotkanie sąsiadów w tabeli zapowiada się niezwykle ciekawie. Obecnie ASPR Zawadzkie zajmuje szóste, Siódemka Miedź Legnica siódme miejsce. Legniczanie to swoich najbliższy rywali tracą zaledwie punkt.

W meczu z ASPR Zawadzkie w legnickiej ekipie ma się pojawić sporo młodzieży – Ta młodzież jest nadzieją Legnicy i trzeba im dawać szansę. Chcemy wprowadzać coraz więcej młodych zawodników – mówi szkoleniowiec legnickiej ekipy, Zygmunt Woźniczka.

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść na halę przy Lotniczej TV Regionalna.pl przygotowała niespodziankę. Piątkowy mecz można będzie obejrzeć na żywo w internecie na tvregionalna.pl oraz w telewizji naziemnej i sieciach kablowych.