DAPR – informacje
Zapraszamy na otwarte lekcje, treningi popularyzujące piłkę ręczną na Dolnym Śląsku! Po feriach (luty, marzec) zaczynie się cykl zajęć dla dzieci w szkołach i na treningach.

1. Mamy już kilka zgłoszeń trenerów do przeprowadzenia otwartych lekcji, treningów, czekamy na kolejne. Ostateczne zgłoszenie do początku ferii (piątek 25.01.19). Trenerzy decydujecie jaką formę będą miały te zajęcia. Czas na ich zrealizowanie jest do 29.03.2019.
2. Wysłaliśmy do trenerów prowadzących kadry Akademii chłopców 2005 i dziewcząt 2006 wyniki badań, testów przeprowadzonych przez firmę HES Łukasza Piwkowskiego podczas pierwszego zgrupowania w listopadzie (Karpacz). Poprosiłem, żeby rozesłali je do trenerów klubowych.
3. Przypominamy, iż można pożyczać sprzęt Akademii na treningi (np. otwarte lekcje), obozy (np. ferie). Warto, wykaz sprzętu jaki posiada Akademia wysyłałem już we wcześniejszych mailach. Zainteresowanych proszę o kontakt.
4. Planowane jest drugie zgrupowanie kadry Akademii chłopców i dziewcząt ! Termin – 12-14.04.2019. Trenerzy prowadzący po konsultacji z trenerami klubowymi przekażą informacje do klubów na temat 40 osobowej grupy, która pojedzie do Sobótki.
5. Trzecie turnieje chłopców i dziewcząt w ramach Akademii odbędą się 18 maja 2019 we Wrocławiu. Szczegółowe informacje w kolejnych mailach.