DAPR: Informacje dla klubów
Witamy po feriach wszystkich trenerów i kluby Dolnego Śląska.
Trudna sytuacja przed nami związana z koronawirusem, mamy nadzieję, że nie pokrzyżuje nam poniższych planów.
1. W dniach 8-10.04.20 w Sobótce odbędzie się pierwsze zgrupowanie najzdolniejszej młodzieży Dolnego Śląska, chłopców i dziewcząt rocznik 2007. Prosimy trenerów o pilne przesłanie na adres mailowy mpalica2@wp.pl oraz m.oley@wp.pl  aktualnej listy najzdolniejszych Waszych zawodników do 14.03.20 !
2. Drugi turniej DAPR dla chłopców i dziewcząt r.2007 odbędzie się we Wrocławiu 18.04.20. Zarezerwowana jest hala Parkowa, w razie pogody zawody odbędą się na Stadionie Olimpijskim. Proszę o potwierdzenie udziału w turnieju do 14.03.20 ! na maila mpalica2@wp.pl. Każdy uczestnik turnieju otrzyma koszulkę hummela a klub certyfikat uczestnictwa w DAPR. W mailu zgłoszeniowym prosimy podać wstępną liczbę zawodników oraz kolor koszulki i rozmiar.
3. Czekamy na zgłoszenia od klubów, szkół zainteresowanych pokazowym treningiem z fizjoterapeutą Akademii p.Krzysztofem Wojtasiakiem ze stabilizacji i ćwiczeń plyometrycznych.
4. Prosimy też o informację kto z Państwa przeprowadzi i udokumentuje zdjęciami trening pokazowy, lekcję z dziećmi propagującą piłkę ręczną w Waszym mieście. Za takie zajęcia otrzymacie państwo wynagrodzenie.
W razie pytań, niejasności prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Marek Palica – koordynator DAPR (mpalica2@wp.pl , 602 351 482)