DAPR – informacje

Dolnośląska Akademia Piłki Ręcznej – informacje.

  1. Z wielką przyjemnością informujemy, że do Akademii dołączył klub z Lwówka Śląskiego – MKS Piast Handball. SPnr2.

Serdecznie witamy !

 

  1. Przypominamy, można korzystać ze sprzętu DAPR !!!

Kto jest zainteresowany wypożyczeniem na lekcje, treningi: poduszek stabilizacyjnych, gum mini-band, taśm rehabilitacyjnych, pulsometrów, nadajników Polar na klatkę piersiową, manekinów obrońców (nowy zakup), prosimy o kontakt ze mną (Marek Palica 602351482)

 

  1. 3. Kto z Państwa trenerów, nauczycieli jest zainteresowany zorganizowaniem i przeprowadzeniem otwartej lekcji wf z piłki ręcznej w szkole, otwartych zajęć w ramach treningu popularyzujących i propagujących piłkę ręczną na Dolnym Śląsku, zachęcających dzieci do uprawiania naszej dyscypliny, bardzo proszę o kontakt ze mną (mail, sms) do 15.01.2019 (wtorek) !!!!!  W zależności od liczby zgłoszeń Akademia ustali kwotę wynagrodzenia za takie zajęcia.

Forma takich zajęć jest dowolna, chodzi aby uczestniczyła w nich jak największa liczba dzieci.

Np.

Grupy Akademii (dziewczynki rocznik 2006, chłopcy 2005) na lekcji wf, treningu zapraszają do udziału młodsze dzieci np. z klas 3,4, które obserwują część zajęć a potem wspólnie wszyscy razem uczestniczą w różnych formach gier i zabaw, ćwiczeń.

Albo…..

Grupy Akademii (dz2006, chł2005) biorą udział w treningu ze starszymi grupami juniorów, seniorów. Może być forma zabawowa, mini gra, pomieszane składy lub nauka od starszych. Państwu pozostawiamy wybór. Oczywiście można pomieszać chłopców z dziewczynami, żeby było ciekawie, atrakcyjnie, zabawnie.

Każdy inny pomysł z Państwa strony będzie rozpatrzony.

Wszystkie zajęcia będą musiały być udokumentowane zdjęciami, krótkimi filmikami, opisem zajęć tak aby znalazły się one na stronie DAPR i DZPR. Mamy dla Państwa baner DAPR, żeby był widoczny na zdjęciu grupowym. Uczestnicy Akademii Chł 2005 i Dz 2006 powinni być na zdjęciach w otrzymanych koszulkach (niebieskie, różowe).

 

  1. Do połowy stycznia 2019 przedstawimy Państwu plany DAPR na 2019 rok (drugie zgrupowanie kadry, trzecie turnieje dzieci, otwarte lekcje, treningi, itp.) oraz wyniki badań, testów przeprowadzonych na pierwszym zgrupowaniu kadry DAPR

 

Marek Palica – koordynator DAPR