Dzielą ciepłem

Piłkarze i piłkarki ręczne z klasy II A V Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie zachęcają do przyłączenia się do akcji charytatywnej „Podziel się ciepłem”.

Zima to bardzo trudny czas dla zwierząt w schroniskach. Zadbajmy o to, aby w tym mroźnym okresie zabezpieczyć naszych przyjaciół przed utratą ciepła. W imieniu zwierzaków prosimy o dostarczenie materiałów, które przede wszystkim mogłyby posłużyć do ocieplenia ich legowisk tj.: koców, kołder, dużych ręczników.

Ponadto jeżeli posiadacie zabawki, którymi Wasze pupile już się nie bawią lub macie ochotę kupić sznur-szarpak, szczekającą piłeczkę czy pluszaka z kocimietką, nie zwlekajcie! Podarujcie im trochę zabawy! To właśnie my możemy sprawić, że czas spędzony w oczekiwaniu na nowy dom będzie czworonogom mijał nieco przyjemniej.

W Zespole Szkół Sportowych w dniach 23-30.11.2017r. zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na Schronisko dla Bezdomnych Zwierzą CENTAUR, które znajduje się Osieku. Dary rzeczowe można dostarczać do 7.12.2017r. na wyznaczone miejsca. Każda osoba, która wesprze akcję zostanie obdarowana symboliczną cegiełką.