Emocje gwarantowane

Od godziny 18:00 będziemy świadkami starcia zespołów z czołówki PGNiG Superligi Kobiet. W hali Regionalnego Centrum Sportowego zmierzą się ekipy Metraco Zagłębia Lubin i Startu Elbląg.

Lubinianki od początku sezonu zanotowały same zwycięstwa. Również w formie są rywalki z Elbląg. W ubiegłym sezonie Metraco Zagłębie Lubin zdobyło srebrny, Start Elbląg brązowy medal mistrzostw Polski – ten fakt może świadczyć o tym, że czeka nas wyjątkowe spotkanie, tym bardziej, że obie drużyny również w obecnym sezonie chcą grać o najwyższe cele.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wygrały wszystkie dotychczasowe mecze, zarówno w lidze, jak i w Pucharze EHF. Dotychczas poprzeczkę miedziowym najwyżej postawiła Pogoń. W Szczecinie lubinianki wygrały po rzutach karnych. Tak czy inaczej Metraco Zagłębie Lubin ma na swoim koncie komplet zwycięstw.

Dobrą serię ma również dzisiejszy rywal miedziowych. Start Elbląg w lidze zanotował tylko jedną porażkę, przegrywając minimalnie na inaugurację w Gdyni z Vistalem.

Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/813