I TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ Pod patronatem Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego

Dodane przez dnia Wrz 20, 2019 in Aktualności

I  TURNIEJ PIŁKI  RĘCZNEJ Pod patronatem Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego

I TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ pod patronatem Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego.

1. Miejsce – Stadion Olimpijski, Pola Marsowe
2. Rocznik – 2007 dziewczęta i 2006 chłopcy
3. Udział w turnieju jest bezpłatny, kluby otrzymają dofinansowanie do transportu maksymalnie 500 zł. Rachunek od przewoźnika na DZPR
4. Początek Turnieju godzina 9.10 otwarcie, 9.20 mecze, przewidywany koniec ok. 13.30 – 14.00
5. Czas gry – 2 x razy 8 minut, przy remisie nie ma rzutów karnych, czas dla trenera tylko w przerwie meczu
6. Mecze odbywać się będą równocześnie na dwóch boiskach
7. Rozgrzewka przed meczem na bocznych obiektach.
8. Trenerzy, rodzice odpowiadają za kwestie zdrowotne zawodników, badania sportowe.
9. Najzdolniejsza młodzież zostanie zaproszona do kadry DAPR na zgrupowanie.

10. Udział w turnieju biorą zespoły:
UKS 9 Legnica, MKS 3KF-Włókniarz Mirsk, Victoria Świebodzice, UKS 1 Dzierżoniów, SP 4 Chojnów, Chrobry Głogów, APR Świdnica, FORZA Wrocław, Śląsk Wrocław, MKS Oława/Siechnice

11. Podział na grupy:
Dziewczęta:
Grupa A – UKS 9 Legnica, SP 4 Chojnów, UKS 1 Dzierżoniów
Grupa B – APR Świdnica, MKS 3KF-Włókniarz Mirsk, Victoria Świebodzice
Chłopcy:
Grupa A – Chrobry Głogów, Śląsk Wrocław, APR Świdnica
Grupa B – FORZA Wrocław, UKS 9 Legnica, MKS Oława/Siechnice

System gry : W grupie gramy „każdy z każdym”, potem odbędą się mecze półfinałowe 1A – 2B, 2A – 1B i o miejsca 5, 3 i finał

12. Rozpiska gier:

BOISKO A – dziewczęta

1. UKS 1 Dzierżoniów – SP 4 Chojnów
2. APR Świdnica – MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
3. UKS 9 Legnica – SP 4 Chojnów
4. MKS 3KF-Włókniarz Mirsk – Victoria Świebodzice
5. UKS 1 Dzierżoniów – UKS 9 Legnica
6. Victoria Świebodzice – APR Świdnica
7. Półfinał 1A – 2B
8. Półfinał 2A – 1B
9. Mecz o 5 miejsce 3A – 3B
10. Mecz o 3 miejsce
11. Finał

BOISKO B – chłopcy

1. Śląsk Wrocław – APR Świdnica
2. FORZA Wrocław – MKS Oława/Siechnice
3. Śląsk Wrocław – Chrobry Głogów
4. MKS Oława/Siechnice – UKS 9 Legnica
5. Chrobry Głogów – APR Świdnica
6. UKS 9 Legnica – FORZA Wrocław
7. Półfinał 1A – 2B
8. Półfinał 2A – 1B
9. Mecz o 5 miejsce 3A – 3B
10. Mecz o 3 miejsce
11. Finał

12. Uwagi organizacyjne

– prosimy o punktualne przybycie o 9.00

– mamy 4 szatnie ale generalnie będą służyły za przebieralnie, prosimy trenerów o zabranie plecaka na „skarby dzieci” (komórki, pieniądze itp.)

– trenerów prosimy o zastanowienie się nad objęciem funkcji trenera kadry Akademii (2 do dziewcząt i 2 do chłopców – zgrupowanie w 2020r)

– wjazd na Stadion Olimpijski główną bramą (koszt ok. 4 zł) i kierować się na obiekty AWF basen, hala wielofunkcyjna – po drugiej stronie są nasze boiska

– w razie deszczu, prędzej wyślemy komunikat rezerwowy z rozgrywkami na hali