Inauguracja sezonu PGNiG Superligi Kobiet w Lubinie

Dodane przez dnia Wrz 17, 2019 in Aktualności

Inauguracja sezonu PGNiG Superligi Kobiet w Lubinie

W środę zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin rozegrają pierwsze domowe spotkanie PGNiG Superligi Kobiet. Mecz z Piotrcovią Piotrków Trybunalski rozpocznie się o godzinie 18:30 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Lubinianki po dwóch seriach mają za sobą jedno rozegrane spotkanie. W emocjonujących derbach Dolnego Śląska Miedziowe uległy jedną bramką KPR-owi Kobierzyce. Tym razem Metraco Zagłębie Lubin zagra na własnym parkiecie i żadna inna opcja niż zdobycie kompletu punktów nie wchodzi w rachubę.

Do meczu z Piotrovią trzeba podejść maksymalnie skoncentrowanym. Ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego pokazała już, że trzeba się z nią liczyć. Dość wspomnieć sensacyjne zwycięstwo w pierwszej kolejce w Kobierzycach. W drugim spotkaniu ligowym Piotrcovia postawiła się Startowi, jednak ostatecznie to Elblążanki zdobyły komplet punktów.

– Zespół Piotrcovii jest to zespół zupełnie inny niż w poprzednim sezonie. Doszło tam do zmian personalnych, jest sporo ciekawych zawodniczek, głodnych sukcesów. Piotrków wygrał na wyjeździe w Kobierzycach i na pewno nabrał apetytu, aby więcej takich spotkań rozgrywać. My pierwszy raz w tym sezonie zagramy przed własną publicznością i nie pozostaje nam nic innego jak wygrać – mówi Bożena Karkut, szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1570