Kadra narodowa juniorów młodszych

Trener Piotr Obrusiewicz powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2000 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:
01.10 –  04.10.2016 – COS OPO Cetniewo                  – konsultacja szkoleniowa

Logo piłka

Stolarski Jan                     – UKS Anilana Łódź                – SMS
Kozycz Kamil                    – TS Siemiatycze                      – SMS
Pilitowski Konrad            – UKS Nike Ciechanów            – SMS
Dadej Wojciech                – KS Energetyk Gryfino           – SMS
Balcerek Dawid                – UKS Olimp Grodków            – SMS
Baliga Oskar                      – UKPR Agrykola Warszawa   – SMS
Działakiewicz Szymon     – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS
Wałach Miłosz                   – KS Vive Kielce
Olejniczak Michał             – UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
Kutyła Nikodem                – MTS Kwidzyn
Abramski Hubert              – KS CMC Viret Zawiercie
Jakubowski Dawid            – KSSPR Końskie
Basa Jakub                         – KS Vive Kielce
Marciniak Marcel              – UKS Trójka Nowa Sól
Paleń Maksymilian            – ŚKPR Świdnica
Atlak Maciej                        – UKS Olimpia Radzanowo
Falaciński Łukasz               – UKS Olimpia Radzanowo
Matyjasik Marcin               – UKS Anilana Łódź
Borucki Wojciech               – KS Azoty Puławy
Stachowski Erwin               – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Przybylski jakub                  – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
Ligarzewski Kacper            – UKS Ułan SP48 Bydgoszcz
Ligenza Jakub                     – UKPR Agrykola Warszawa
Stępień Adam                      – UKS Spartakus Zielona Góra

Rezerwa:

Borowczyk Michał                 – Red Rag Tachos Waalwijk (NED)
Młodziejski Krzysztof           – SKF Wisła Płock
Bartosik Bartosz                    – MKS Zagłębie Lubin
Sałata Radosław                    – UKS Tytani Wejherowo
Malczewski Marcin               – MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:

Obrusiewicz Piotr                 – trener główny
Smolarczyk  Marcin             – trener współpracujący
Rydz            Paweł                 – trener współpracujący
Urbański      Marcin             – fizjoterapeuta