Kadry A i B powołane

Konsultacja szkoleniowa oby kadr odbędzie się w Kielcach w dniach 9-12.12.2019 roku.

Kadra A:

1.            Achruk Kinga – MKS Lublin S.A.

2.            Drabik Joanna – Siófok KC (Węgry)

3.            Gawlik Weronika – MKS Lublin S.A.

4.            Gęga Marta – MKS Lublin S.A.

5.            Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.

6.            Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin S.A.

7.            Jakubowska Kinga – KPR Gminy Kobierzyce

8.            Janiszewska Katarzyna – TuS Metzingen (Niemcy)

9.            Kobylińska Monika – Brest BH (Francja)

10.          Kudłacz-Gloc Karolina – SG BBM Bietigheim (Niemcy)

11.          Łabuda Aneta – MKS Lublin S.A.

12.          Matuszczyk Sylwia – MKS Lublin S.A.

13.          Płaczek Adrianna – Nantes AH (Francja)

14.          Szarawaga Joanna – MKS Lublin S.A.

15.          Świerżewska Patrycja – Byasen Trondheim (Norwegia)

16.          Więckowska Magda – Korona Handball Kielce

17.          Zawistowska Daria – MKS Zagłębie Lubin S.A.

18.          Zima Barbara – KPR Gminy Kobierzyce

19.          Zimny Aleksandra – Volda HK (Norwegia)

20.          Zych Aleksandra – Borussia Dortmund (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:

Senstad Arne – trener główny

Møistad Reidar – trener asystent

Kulesza Cezary – kierownik drużyny

Szkudlarczyk Dariusz – lekarz

Bartkowiak Michał – fizjoterapeuta

Demko Krzysztof – fizjoterapeuta

Bonisławski Dominik – statystyk

Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego

 

Kadra B:

1.            Balsam Magda – Eurobud JKS Jarosław

2.            Buklarewicz Małgorzata – MKS Zagłębie Lubin S.A.

3.            Cygan Katarzyna – EKS Start Elbląg

4.            Galińska Emilia – MKS Zagłębie Lubin S.A.

5.            Gutkowska Kinga – Rocasa Gran Canaria (Hiszpania)

6.            Królikowska Patrycja – MKS Lublin S.A.

7.            Maliczkiewicz Monika – MKS Zagłębie Lubin S.A.

8.            Nocuń Dagmara – MKS Lublin S.A.

9.            Noga Patrycja – MKS Zagłębie Lubin S.A.

10.          Nosek Natalia – MKS Lublin S.A.

11.          Nowicka Adrianna – Piłka Ręczna Koszalin SA.

12.          Płomińska Oktawia – MTS Żory

13.          Sobecka Lucyna – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

14.          Stanisławczyk Kinga – MKS Zagłębie Lubin S.A.

15.          Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock

16.          Uścinowicz Paulina – Kobenhavn Handbold (Dania)

17.          Ważna Zuzanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.

18.          Wdowiak Paulina – MTS Żory

19.          Więckowska Dominika – Korona Handball Kielce

20.          Wołoszyk Joanna – Kastamonu Belediyesi GSK (Turcja)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

1.            Gadzina Joanna – MKS Lublin S.A.

2.            Janas Natalia – KPR Kobierzyce

3.            Kozimur Katarzyna – Eurobud JKS Jarosław

4.            Olek Aleksandra – MKS Lublin S.A.

5.            Pękala Alicja – EKS Start Elbląg

6.            Pietras Julia – Eurobud JKS Jarosław

7.            Szynkaruk Daria – MTS Żory

Kadra szkoleniowa:

Włodek Sabina – trener główny

Marzec Monika – trener asystent

Kulicki Tomasz – fizjoterapeuta