Kaja Załęczna zaprasza na zajęcia piłki ręcznej

Dodane przez dnia Sie 28, 2018 in Aktualności

Kaja Załęczna zaprasza na zajęcia piłki ręcznej

Decyzja o założeniu Akademii narodziła się w zeszłym roku dość późno i bałam się, że w październiku nie będzie już chętnych dzieci…a jednak zainteresowanie przerosło moje oczekiwania! – wspomina była piłkarka ręczna Zagłębia Lubin Kaja Załęczna. Już 4 września wracają zajęcia z wychowanką Miedziowych!

Nauczona tym doświadczeniem uruchomiłam w tym roku zapisy dużo szybciej, które trwały przez całe wakacje i już teraz mogę się pochwalić, że w Lubinie będzie trenować więcej dzieci niż w ubiegłym roku. Ale są jeszcze miejsca! – dodaje założycielka Akademii SportFuture.

W 2018 roku zajęcia zaczynają już 4 września. Zmieniona została również hala i od tego roku zabawy z piłką ręczną w tle odbywać się będą w hali sportowej przy 3 LO.

Salka rozgrzewkowa RCS była już zbyt ciasna, choć zajęcia odbywały się w bardzo komfortowych warunkach, musiałam poszukać większej hali i dość szybko zarezerwowałam terminy w hali przy 3 LO. Udało mi się również przekonać Jelenę Bader i od tego roku ta wspaniała kiedyś zawodniczka będzie mi pomagać podczas zajęć z dziećmi – opowiada Kaja Załęczna.

Zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej skierowane są dla dzieci w wieku 4-7 lat i odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki z podziałem na poszczególne roczniki. Dzieci z roczników 2013-2014 rozpoczynają zajęcia o godz. 17.00, natomiast roczniki 2011-2012 o godz. 18.00.

Zajęcia to świetna zabawa, ale również rozmaite eventy. Podczas „Treningu z mistrzem” dzieci maja okazję trenowania pod okiem znanej osoby ze świata piłki ręcznej. Na pierwszym treningu z tej serii gościem akademii był Tomasz Rosiński, były reprezentant Polski oraz mistrz Polski z drużyną Vive Kielce. Dzieci miały okazję wyjścia na mecz piłkarek ręcznych jako ich eskorta podczas meczów z KPR Kobierzyce oraz mistrzem Polski Perłą Lublin. Na zakończenie zajęć zorganizowany został piknik, podczas którego w rodzinnej atmosferze dzieci wzięły udział z konkurencjach sportowych wraz z rodzicami oraz rodzeństwem, a na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy medal i okolicznościowe prezenty.

Ten pierwszy rok był dla mnie szczególny, ponieważ udało mi się w szybki sposób przejść z roli zawodnika do roli trenera. Staram się cały czas rozwijać…urozmaicać zajęcia, tak aby uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. W czasie wolnym uczestniczę w kursach trenerskich, poszerzam swoją wiedzę praktyczną z boiska o elementy teorii właśnie po to, aby doskonalić własny program kształcenia dzieci i młodzieży. – kończy Kaja Załęczna.

Zapisy można dokonywać podając imię i nazwisko dziecka, rocznik urodzenia oraz kontakt telefoniczny do rodzica, pisząc na adres kaja@sportfuture.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.sportfuture.pl/Akademia oraz https://www.facebook.com/pg/KajaSportFuture lub telefonicznie 502131404.