KALENDARZ IMPREZ – ZAWODÓW NA 2020 ROK

DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ PRZEDSTAWIA KALENDARZ IMPREZ – ZAWODÓW NA 2020 ROK.

Lp Nazwa imprezy – zawodów  

Termin i miejsce

 

Płeć/roczniki

uczestników

Kontakt – bezpośredni organizator

(telefon, fax, mail)

1 X Memoriał

Wiesława Szmidta

26.02.2020 (środa)

godz. 9:00-15:00

Hala Sportowa

SP 10 Głogów

Chłopcy

Rocznik

2007 i 2008

 

Bartosz Błacha

695443431

Katarzyna Zygier

606385009

 

 

2

„Przyjdź Nauczymy

CIĘ Łapać”

Turnieje piłki  ręcznej dla najmłodszych

Świdnica,

26.01.2020

26.04.2020

17.05.2020

 

Chłopcy

rocznik

2009 i młodsi

Terbun Krzysztof

Tel. 600 685 379

skpr-mlodzicy@wp.pl

 

 

3

 

IV Memoriał Kuby Marcinkowskiego

Hala SP 105

Hala ŚOSiR

Świdnica

27-29.03.2020

 

          Chłopcy

2007/2008

Junior młodszych

2003/2004

 

Krzysztof Terebun

600685379

skpr-mlodzicy@wp.pl

 

 

4

 II Ogólnopolski Turniej

Chłopców o Puchar ziemi

Świdnickiej

               Świdnica

03-05.04.2020

         Młodzik

2005 i młodsi

               Tomasz Szporko

klub@aprswidnica.pl

508325502

 

5

Turniej Piłki Ręcznej

„Oldboy ku Pamięci Zawodników i Działaczy”

Maj 2020

Siechnice

 

Oldboy

Roman Karkut

Marek Klaczyński

Robert Padula

 

 

6

 

VII Finał

Hanball

Landu

07.05.2020 (czwartek)

godz. 9.00 – 15.00

Hala Sportowa

Głogów

Sp.10

 

Chłopcy

Rocznik 2008

 

Tadeusz Pyszka

600917015

Katarzyna Zygier

606385009

 

 

 

7

I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

„O Puchar Ziemi

Świdnickiej”

15 – 17.05.2020

Świdnica

Dziewczyny

Rocznik 2008

i młodsze

Anna Szporko

klub@aprswidnica.pl

508325501

 

8

 

Turniej Piłki Ręcznej

XX Lecie UKS Jedynka

Ziębice

Maj 2020

Ziębice

 

Kobiety

Dzieci

Tomasz Świderski

517460048

switomek@gmail.com

 

 

9

 

Turniej Piłki Ręcznej

XX Lecie UKS Jedynka

Ziębice

Maj 2020

Orlik

Ziębice

 

Mężczyźni

Młodzicy

 

Janusz Kwaśnica

501412297

januszkwasnica@wp.pl

 

 

10

 Turniej Piłki Ręcznej

XX Lecie UKS Jedynka

Ziębice

 

Maj 2020

Orlik

Ziębice

            Kobiety

Juniorki

Młodsze

 

Grzegorz Pietrzak

668698606

Grzes743@wp.pl

Tel/Fax 748191578

 

 

11

 

 

XXVI Memoriał  im. Ryszarda

Matuszaka

 

07 – 09.08.2020

Hala Sportowa

Głogów

 

PGNiG

Superliga Mężczyzn

 

Katarzyna Zygier

606 385 009

 

12

Memoriał im.

Henryka Kruglińskiego

22-23.08.2019

Hala Sportowa

RCS Lubin

 

Kobiety

Piotr Kulesza

607600326

 

 

13

 

 

Świdnica Cup

         27 –29.08. 2020

Świdnica

Hala SP 105

Hala ŚOSiR

Hala Lodowisko

 

 

Chłopcy 2008 /2009

2004/2005 Junior Mł.

2006/2007  Młodzik

 

 

Krzysztof Terebun

600685375

 

 

 

14

XV Turniej Piłki Ręcznej

Lion Cup

        11 – 13.09.2020

Legnica

Dziewczyny rocznik:

2004, 2006, 2008,

UKS Dziewiątka

59-220 Legnica ul. Marynarska 31

501595112

uksdziewiątka.legnica@interia.pl

 

 

15

XV Turniej Piłki Ręcznej

Lion Cup

18 – 20.09.2020

Legnica

Chłopcy rocznik

2004, 2006, 2008

UKS Dziewiątka

59-220 Legnica ul. Marynarska 31

501595112

uksdziewiątka.legnica@interia.pl

 

 

16

 

Turniej Piłki Ręcznej

XXIII Memoriał

Tadeusza Gottfrieda

 

Październik 2020

Hala Sportowa SP 4

Ziębice

 

Kobiety

Dzieci

Małgorzata Dąbrowska

515562518

malgosiad7@o2.pl

 

 

17

 

XVIX Mikołajkowy Turniej PIłki Ręcznej

03.12.2020 (czwartek)

Godz. 8:00 -15:00

Hala Sportowa

Głogów

 

2009

Chłopcy

Edyta Suchy

605-280-539

Katarzyna Zygier

606-385-009

 

18

 

Bąbkowy Turniej

Piłki Ręcznej

11.12.2020

Legnica

Dziewczyny

Chłopcy

2010

UKS Dziewiątka

59-220 Legnica ul. Marynarska 31

501595112

uksdziewiątka.legnica@interia.pl