,,Karkonoski Mini Handball” pod patronatem DZPR

Dodane przez dnia Paź 8, 2018 in Aktualności

,,Karkonoski Mini Handball” pod patronatem DZPR

,,Karkonoski Mini Handball” pod patronatem DZPR to cykl turniejów mini piłki ręcznej dla uczniów klas I-III i IV-VI szkół podstawowych. Każda z uczestniczących szkół zgłasza do rozgrywek maksymalnie dwa 8-osobowe zespoły.

Rozgrywki składają się z dwóch  turniejów. Pierwszy z nich odbędzie się dnia 23.11.2018 roku w Jeleniej Górze. 28.11.2018 turniej odbędzie się w Mirsku. W II edycji ,,Karkonoskiego Mini Handball-u’’ nie ma głównego turnieju. Turniej w Jeleniej jest skierowany dla dzieci szkół podstawowych Miasta i powiatu Jelenia Góra. Natomiast turniej w Mirsku skierowany jest dla dzieci szkół powiatu lwóweckiego i miasta Mirsk.

Podczas turniejów obowiązuje system gry każdy z każdym, bez walki o miejsca. Zależy nam , żeby każde dziecko nie czuło się gorsze, więc miejsca nie są istotne. Każdy z nich jest zwycięzcą.

Projekt realizowany dzięki programowi „Aktywny Dolny Śląsk” – środki finansowe pochodzą z budżetu obywatelskiego dla projektów sportowych i turystycznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.  Stowarzyszenie UKS ,,Śniadek” Jelenia Góra – jest pomysłodawcą, finalistą i realizatorem.

Karkonoski-Mini-Handball II edycja -oferta do szkół –