Kobierzyce lepsze od Jeleniej Góry

Juniorki młodsze KPR MOS Jelenia Góra udały się do Kobierzyc na pierwszy mecz sezonu 2014/2015 Ligi Dolnośląskiej.

Oba zespoły przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowane lecz gospodynie rozpoczęły lepiej ten mecz i już po 12 minutach prowadziły 7:1. Nasze juniorki młodsze próbowały gonić wynik ale i tak do przerwy przegrywały siedmioma bramkami.

Na początku drugiej połowy jeleniogórzanki ruszyły w pogoń i zdołały dojść przeciwniczki na dwa gole. Jednak lepsze od naszych dziewcząt okazały się zawodniczki KPR-u Kobierzyce, które do końca meczu kontrolowały jego przebieg i ostatecznie wygrały we własnej hali różnicą pięciu bramek.

KPR KOBIERZYCE – KPR MOS JELENIA GÓRA 23:18 (14:7)

KPR MOS: Filończuk – Białogrecka – 1, Trela, Zielińska, Janas – 8, Skowrońska – 2, Wojtas – 7, Pazurkiewicz.