KOMUNIKAT KOŃCOWY PO TRZECH TURNIEJACH DAPR (FOTO)

Dodane przez dnia Maj 20, 2019 in Aktualności, DAPR

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO TRZECH TURNIEJACH DAPR (FOTO)

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO TRZECH TURNIEJACH DAPR rozegranych w dniach 22.09.2018, 27.10.2018, 18.05.2019 we Wrocławiu.

KOMUNIKAT KOŃCOWY III TURNIEJU

TURNIEJ DAPR 18.05.2018

 

Wyniki – dziewczęta

 

  1. Handball 28 Wrocław – UKS 9 Legnica 10 – 12
  2. Włókniarz Mirsk – UKS 95 Wrocław 11 – 6
  3. Victoria Świebodzice – Handball 28 Wrocław 17 – 5
  4. UKS 9 Legnica – Włókniarz Mirsk 10 – 10
  5. UKS 95 Wrocław – Victoria Świebodzice 4 – 16
  6. Handball 28 Wrocław – Włókniarz Mirsk 7 – 12
  7. UKS 9 Legnica – UKS 95 Wrocław                  15 – 2
  8. Victoria Świebodzice – Włókniarz Mirsk                18 – 5
  9. Handball 28 Wrocław – UKS 95 Wrocław 11 – 9
  10. UKS 9 Legnica – Victoria Świebodzice                     9 – 18

 

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:

  1. Victoria Świebodzice
  2. UKS 9 Legnica
  3. Włókniarz Mirsk
  4. Handball 28 Wrocław
  5. UKS 95 Wrocław

Wyniki – chłopcy

 

  1. Chrobry Głogów – UKS 9 Legnica 10 – 12
  2. FORZA Wrocław – MSPR 7 Legnica                      13 – 16
  3. APR Świdnica – Chrobry Głogów 16 – 13
  4. UKS 9 Legnica – FORZA Wrocław 16 – 12
  5. MSPR 7 Legnica – APR Świdnica 11 – 14
  6. Chrobry Głogów – FORZA Wrocław 19 – 10
  7. UKS 9 Legnica – MSPR 7 Legnica 12 – 10
  8. APR Świdnica – FORZA Wrocław 14 – 11
  9. Chrobry Głogów – MSPR 7 Legnica 15 – 19
  10. UKS 9 Legnica – APR Świdnica 10 – 9

 

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców:

  1. UKS 9 Legnica
  2. APR Świdnica
  3. MSPR 7 Legnica
  4. Chrobry Głogów
  5. FORZA Wrocław

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO TRZECH TURNIEJACH DAPR

rozegranych w dniach 22.09.2018, 27.10.2018, 18.05.2019 we Wrocławiu

 

Kluby otrzymały puchary, najlepsze zespoły medale.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Victoria Świebodzice (wygrane 2 turnieje)
  2. UKS 9 Legnica
  3. Włókniarz Mirsk
  4. UKS 95 Wrocław
  5. Handball 28 Wrocław
  6. KS Środa Śląska
  7. KS Polkowice
  8. KPR Kobierzyce

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. UKS 9 Legnica (wygrane 2 turnieje)
  2. APR Świdnica
  3. MSPR 7 Legnica
  4. Chrobry Głogów
  5. FORZA Wrocław
  6. Śniadek Jelenia Góra
  7. Bór Oborniki Śl
  8. GOKiS Kąty Wrocławskie