KPR Gminy Kobierzyce gotowy na ligę zawodową. „Wszystkim zależy na sukcesie”

Dodane przez dnia Wrz 6, 2019 in Aktualności

KPR Gminy Kobierzyce gotowy na ligę zawodową. „Wszystkim zależy na sukcesie”

– Okres przygotowawczy pokazał mi, że całej drużynie zależy na sukcesie. Dziewczyny przepracowały go w stu procentach – mówi szkoleniowiec Edyta Majdzińska. KPR Gminy Kobierzyce sezon 2019/2020 zacznie od starcia z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

– Przez pierwszy miesiąc pracowaliśmy bardzo ciężko, a w czasie obozu w Wojanowie były to już trzy treningi dziennie. Do tego odnowa biologiczna, zajęcia wideo, indywidualne, więc dużo czasu spędzaliśmy ze sobą. Później zaczęliśmy trochę schodzić z obciążeń, zmniejszyła się objętość treningowa i rozpoczęliśmy etap gier kontrolnych Rozegraliśmy ich w sumie jedenaście – podsumowała okres przygotowawczy, trener Edyta Majdzińska.

Ekipa z Dolnego Śląska zorganizowała Kobierzyce Cup 2019, udała się na międzynarodowy Memoriał im. Henryka Kruglińskiego i rozegrała dodatkowe mecze towarzyskie. Zawodniczki sparowały z KPR Ruchem Chorzów, Piotrcovią Piotrków Trybunalski, HC Rodertal i zespołem Karkonosze Jelenia Góra.

Więcej:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/841622/pgnig-superliga-kobiet-kpr-gminy-kobierzyce-gotowy-na-lige-zawodowa-wszystkim-za