Lider lepszy w Legnicy

Szczypiorniści Siódemki Miedź Legnica przez całe spotkanie dzielnie walczyli z liderem I ligi, jednak to Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
ostatecznie okazał się lepszy. W legnickiej hali przy ulicy Lotniczej  wygrał on 29:31.
Początek spotkania należał do legniczan, którzy szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy
przewaga legniczan wynosiła już aż sześć bramek. O losach spotkania zadecydował jednak okres między 40 a 48 minutą spotkania, gdy to goście
najpierw odrobili bramkową stratę a następnie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.

Pomimo porażki Siódemka Miedź Legnica wciąż zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

Siódemka Miedź Legnica – Piotrkowianin Piotrkow Tryb. 29:31 (15:13)

Siódemka: Mazur, Stachurski – Szuszkiewicz 8, Cegłowski 4 (1), Czuwara 3, Piwko 3, Nastaj 8 (3), Mosiołek 1, Płaczek 1, Skiba 1, Wita, Antosik, Majewski.

Piotrkowianin: Banisz, Procho – Mróz 2, Zinczuk 5, Iskra 3, Swat 6 (1), Góralski 1, Surosz 1, Pożarek 1 (1), Pacześny 2, Wędrak 2, Pakulski.