Pucharowej przygody c.d.

Zagłębie Lubin zmierzy się z duńskim Herning Ikast. Pierwszy mecz pucharowej rywalizacji z duńską ekipą już w najbliższą sobotę o godzinie 16:0 na parkiecie w Danii. 

Lubinianki ledwie wróciły z dalekiej Kościerzyny, a czeka je jeszcze dalszy wyjazd do duńskiego Herning. Tam Miedziowe zmierzą się z czołową drużyną ekstraklasy – Najbliższy czas będzie dla nas bardzo ciężki. W ostatnią sobotę podejmowałyśmy u siebie Ruch Chorzów, następnie czekał nas daleki wyjazd na mecz do Kościerzyny. Teraz przed nami spotkanie z duńskim Herning Ikast- kolejna daleka podróż oraz rywal z dużo wyższej półki. My musimy utrzymać taką dyspozycję jaką prezentujemy od początku sezonu – mówi Małgorzata Trawczyńska.

Miedziowe czeka niezwykle ciężkie zadanie, ale lubinianki wiedzą, że muszą zagrać „swoje” – Musimy  zagrać twardo w defensywie i realizować od początku do końca to, co założymy sobie w grze w ataku. Myślę, że to może być klucz do zwycięstwa. Parkiet zweryfikuje nasze założenia. My zrobimy wszystko, co w naszej mocy żeby wrócić do Lubina ze zwycięstwem – dodaje zawodniczka Metraco Zagłębia Lubin.