„To jeden z ważniejszych meczów”

Po reprezentacyjnej przerwie na parkiety wracają szczypiornistki Superligi. W piątej kolejce spotkań Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie Stat Elbląg. Spotkanie odbędzie się w piątek w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Spotkanie Metraco Zagłębia Lubin ze Startem Elbląg śmiało można określić mianem szlagieru. Na parkiecie zobaczymy zespoły, które zapowiadają walkę o najwyższe cele – Będzie to jeden z ważniejszych meczów w tej rundzie. Zagramy z jednym z lepszych przeciwników i będziemy musiały włożyć dużo siły w ten mecz, ale zrobimy wszystko, aby trzy punktu zostały w Lubinie – zapowiada Zuzanna Ważna.

W ostatnich dziesięciu meczach Start triumfował tylko raz. Miedziowe w piątkowym meczu będą chciały podtrzymać znakomitą passę starć z ekipą z Elbląga – Można powiedzieć, że Start nam „leży”. Wygrywamy ostatnio u siebie i u nich. Teraz gramy na własnym parkiecie, przed własną publicznością, która na pewno będzie nas wspierać, co z pewnością doda nam skrzydeł – dodaje kołowa Metraco Zagłębia Lubin.

Piątkowe spotkanie w hali RCS-u rozpocznie się o godzinie 18.

Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/813