#HOT16CHALLENGE2 – Martin Huras zarapował dla medyków (WIDEO)

Dodane przez dnia Maj 28, 2020 in Aktualności

#HOT16CHALLENGE2 – Martin Huras zarapował dla medyków (WIDEO)

Prezes MSPR Siódemka Legnica, Martin Huras podjął wyzwanie i wziął udział w #Hot16Challenge2. W sieci pojawił się jego raperski kawałek. Sprawdźcie, jak sobie poradził!

Za podkład, beat i opracowanie muzyczne odpowiadał Bartek Rzepka, natomiast realizacji teledysku podjął się Irek Jaworski (BRAND FILM). Klip do piosenki Martina Hurasa kręcony był na dachu zakładu firmy Huras oraz w hali przy ul. Lotniczej. Są w nim też zdjęcia archiwalne, m.in. z meczów Siódemki Miedź. Efekty pracy wykonanej przez Martina, Bartka i Irka oceńcie sami. Wg nas – sztos!

#HOT16CHALLENGE2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z pandemią.

Prezesa Siódemki nominował Dawid Stefanik, dziennikarz i szef stowarzyszenia LAiK. Martin Huras rzucił wyzwanie: ambasadorowi Miedzi Legnica Januszowi Kudybie, wójtowi gminy Krotoszyce Wojciechowi Woźniakowi oraz strażakom z OSP Legnickie Pole.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/hot16challenge